اخبار اخبار

برگزاري نمايشگاه کتاب در کتابخانه مرکزي

نمايشگاه کتاب تخصصي در رشته هاي پزشکي، پيراپزشکي، دندانپزشکي، پرستاري و مامايي از تاريخ 14 مهرماه لغايت 18 مهرماه در سالن ورودي کتابخانه مرکزي داير مي باشد. 

برگزاري کارگاه clinical key

براي اعضاي محترم باليني در سايت معاونت تحقيقات و فناوري روز يکشنبه 24 شهريور برگزار گرديد  clinical key کارگاه 

استقبال دانشجويان از گزينه "پرسش از کتابدار" پرتال کتابخانه

با توجه به استقبال دانشجويان از گزينه "پرسش از کتابدار" در پرتال کتابخانه جهت مطرح کردن سوالاتشان از کارشناسان کتابخانه مرکزي، به استحضار ميرساند جهت جوابدهي مناسب به سوال کنندگان ، لازم است دانشجويان از ايميل معتبر استفاده نمايند

لينک پرسش از کتابدار بر روي پرتال کتابخانه قرار گرفته و کاربران ميتوانند سوالات خود از کتابخانه را از طريق اين لينک مطرح نمايند. 

امکان استفاده از کتب موجود در پايگاه باليني clinical key

فراهم ميباشد clinical key امکان استفاده از کتب پايگاه باليني

 لازم به ذکر است جهت استفاده از کتب اين پايگاه باليني، رجيستر شدن الزامي ميباشد

راه اندازي بخش مشاوره اطلاعاتي در کتابخانه مرکزي

واحد مشاوره اطلاع رساني با هدف ارائه خدمت به اعضاي هيات علمي ، دانشجويان تحصيلات تکميلي و پژوهشگران در راستاي کسب اطلاعات علمي، راهنمايي در تدوين استراتژي هاي جستجو در بازيابي اطلاعات از پايگاه هاي اطلاعات علمي، يافتن ايده هاي پژوهشي، مرتفع نمودن سوالات در حوزه سبک هاي استنادي، آگاهي رساني جاري و ... مي باشد. در اين بخش تلاش مي شود خدمتي مستمر در راستاي حمايت از پژوهشگران در راستاي پاسخ به نيازهاي اطلاعاتي ايشان در فرايند پژوهش فراهم گردد.

چنانچه امکان مراجعه حضوري براي مشاوره وجود ندارد از طريق ايميل زير با ما مکاتبه نماييد. در صورتي که خطايي در هر جاز از صفحات مشاهده مي شود اسکرين آن صفحه را ايميل نماييد.

Email:diglib@medilam.ac.ir

 
نمایش 10 - 6 از 94 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 19