اخبار اخبار

دسترسي آزمايشي به مجلات دندانپزشکي EBSCO

به اطلاع مي رساند دسترسي آزمايشي کليه دانشگاههاي  علوم پزشکي کشور به مجموعه مجلات دندانپزشکي ناشر ابسکو از طريق آدرس http://search.ebscohost.comاز اين تاريخ به مدت سه ماه فراهم شده است. ناشر EBSCO، ارائه‌کننده دسترسي به متن کامل مقالات بيش از 290 عنوان مجله معتير در موضوعات دندانپزشکي و علوم وابسته در مجموعه Dentistry & Oral Sciences Sourceاست.

نمايشگاه کتب تخصصي علوم پزشکي در کتابخانه مرکزي

   

بازديد معاون محترم تحقيقات از کتابخانه مرکزي

معاون محترم تحقيقات و فناوري جناب آقاي دکتر کلوندي روز چهارشنبه 12 مهر از کتابخانه مرکزي و مرکز اسناد دانشگاه بازديد کردند. و جلسه اي با مدير و پرسنل اين واحد برگزار کردند. در اين جلسه مدير کتابخانه جناب دکتر جليليان گزارشي از عملکرد واحد مذکور ارائه دادند. و دکتر کلوندي به همراه مسئول امور عمومي خانم نرگسي به بررسي مشکلات و مسائل مطرح شده توسط مدير و پرسنل واحد پرداختند. 

دسترسي آزمايشي به مجلات ناشر Thieme

به اطلاع کاربران و مراجعان محترم مي رساند ، دسترسي آزمايشي (Trial) دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور به مجموعه مجلات ناشر Thiemeاز طريق آدرس زير تا پايان سپتامبر سال جاري 2017 فراهم شده است:

https://www.thieme-connect.com/products/all/home.html

زمان مراجعه جهت تسويه حساب

به اطلاع کاربران و دانشجويان عزيز مي رساند جهت تسويه حساب با کتابخانه مرکزي از تاريخ 6/21/ به بعد به اين واحد مراجعه نمايند 

نمایش 5 - 1 از 73 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 15